Korpol
Koszyk:
jest pusty
Wyszukiwarka
Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Wybierz kategorię
Anteny (580)
Maszty (13)
VoIP (6)
Zasilanie (376)
Waluta
Najczęściej oglądane
Netto: 263,20 zł
Brutto: 323,74 zł
Netto: 92,68 zł
Brutto: 114,00 zł
Netto: 189,00 zł
Brutto: 232,47 zł
Netto: 574,20 zł
Brutto: 706,27 zł
Netto: 338,55 zł
Brutto: 416,42 zł
Netto: 8,87 zł
Brutto: 10,91 zł
Netto: 195,48 zł
Brutto: 240,44 zł
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



Sonda
Jaki procent klientów końcowych płaci abonament w terminie?
100%
80%
60%
40%
20%
0%
(+) Jestem klientem końcowym i płacę w terminie...
(-) Jestem klientem końcowym i nie płacę w terminie...
Wstrzymuję się od głosu...
Wszystkich głosów: 204


Pokaż wyniki
Zobacz poprzednie sondy
Leasing
Tax Free
Tax Free
Katalog produktów

Ubiquiti Networks

Oferujemy Państwu szeroki wybór urządzeń firmy Ubiquiti do tworzenia wydajnych sieci bezprzewodowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi dualne anteny sektorowe Air Max oraz systemy radiowe. Ponadto w naszej ofercie dostępne są urządzenia marki Ubiquiti, które okazują się niezwykle pomocne w życiu codziennym, jak np. czujniki ruchu czy oprawy. Zapewniają one bezpieczeństwo przedmiotów, zwiększają efektywność pracy urządzeń. Marka ta wytwarza komponenty, które pozwalają stworzyć niezwykle rozbudowane i sprawnie działające systemy bezprzewodowej transmisji danych. Wszystkie akcesoria zostały pomyślane o zwiększeniu wydajności urządzeń i usprawnieniu ich działania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów Ubiquiti.

Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 12
(SR9) Moduł mini-PCI Ubiquiti Super Range 9,  900MHz, 54Mbps
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
Moduł radiowy miniPCI. Częstotliwość: 900MHz, przepustowość: 54Mbps, moc: 700mW, złącze: U.FL, Atheros AR5414
 
przechowalnia
 
(UF-MM-10G) Moduł SFP+ 10Gbps, 850nm, wielomodowy, 2x LC
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
przechowalnia
 
(UF-MM-1G) Moduł SFP 1.25Gbps, 850nm, wielomodowy, 2x LC
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
przechowalnia
 
(UF-SM-10G) Moduł SFP+ 10Gbps, 1310nm, jednomodowy, 2x LC
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
przechowalnia
 
(UF-SM-10G-S) Moduł SFP+ 10Gbps, 1270nm/1330nm, jednomodowy, 1x LC
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
przechowalnia
 
(UF-SM-1G-S) Moduł SFP 1.25Gbps, 1310nm/1550nm, jednomodowy, 1x LC
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
przechowalnia
 
(EASYBRACKET 912) Uchwyt do montażu Routerboard Basebox na antenach Ubiquiti Airmax Sector
Cena netto: 9,00 zł
Cena brutto: 11,07 zł
 
przechowalnia
 
UBIBRACKET MINI UCHWYT DO LOCO I SXT Z REGULACJĄ
Cena netto: 9,75 zł
Cena brutto: 11,99 zł
 
przechowalnia
 
(UBIBRACKET) Uchwyt do Nanostation/Loco z regulacją
Cena netto: 13,00 zł
Cena brutto: 15,99 zł
 
przechowalnia
 
(LOCOBRACKET) Uchwyt do Nanostation LOCO z regulacją
Cena netto: 21,42 zł
Cena brutto: 26,35 zł
 
przechowalnia
 
(NANOBRACKET) Uchwyt do Nanostation z regulacją
Cena netto: 21,42 zł
Cena brutto: 26,35 zł
 
przechowalnia
 
(NANOMOUNT) Uchwyt do Nanostation z regulacją
Cena netto: 21,42 zł
Cena brutto: 26,35 zł
 
przechowalnia
 
(NANOBRACKET M) Uchwyt do Nanostation z regulacją
Cena netto: 23,94 zł
Cena brutto: 29,45 zł
 
przechowalnia
 
(ARM BRACKET) Uchwyt do Nanostation uniwersalny Arm Bracket
Cena netto: 25,00 zł
Cena brutto: 30,75 zł
 
przechowalnia
 
mFi DS UBIQUITI NETWORKS Door sensor, czujnik magnetyczny do drzwi
Cena netto: 26,22 zł
Cena brutto: 32,25 zł
 
przechowalnia
 
mFi CS UBIQUITI NETWORKS Current sensor, czujnik napięcia prądu zmiennego(AC) 1xRJ45
Cena netto: 39,88 zł
Cena brutto: 49,05 zł
 
przechowalnia
 
Osłona antyzakłóceniowa do Nanobeam NBE-M5-16/NBE-5AC-16
Cena netto: 45,95 zł
Cena brutto: 56,52 zł
 
Producent: Cyberteam
przechowalnia
 
Osłona antyzakłóceniowa do Nanobeam NBE-M5-19/NBE-5AC-19
Cena netto: 47,95 zł
Cena brutto: 58,98 zł
 
Producent: Cyberteam
przechowalnia
 
Osłona antyzakłóceniowa do Nanostation M (NS-M2/M5)
Cena netto: 50,96 zł
Cena brutto: 62,68 zł
 
Producent: Cyberteam
przechowalnia
 
Osłona antyzakłóceniowa do Nanobridge/Nanobeam M5 22dBi
Cena netto: 51,62 zł
Cena brutto: 63,49 zł
 
Producent: Cyberteam
przechowalnia
 
(ETH-SP) Ubiquiti Networks Ethernet Surge Protector, zabezpieczenie typu Netprotector ESD/EMP 2x RJ45 Gigabit, PoE 802.3af
Cena netto: 53,10 zł
Cena brutto: 65,31 zł
 
przechowalnia
 
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 12
Korpol Sp. z o.o.
ul. Nocznickiego 5
21-500 Biała Podlaska
Infolinia:
801-000-691
Dział Handlowy
Piotr Maliszewski
GG: 2030805
tel.: +48 83 344 19 28 wew.34
tel. kom.: +48 691 233 633
piotrek@korpol.pl

 
 
Reklamacje
GG: 60362872
tel.: +48 83 344 19 29 wew. 24
tel. kom.: +48 691 266 566
monika@korpol.pl
techsupport@korpol.pl

 
 
Dział Księgowości
tel.: +48 83 344 19 29 wew. 20
tel. kom.: +48 667 421 673
ksiegowosc@korpol.pl

 
 
 
 

Koszty wysyłki
Wszystkie zamówienia realizowane są firmą kurierską DPD

DPD
Zamówienia składane są do godziny 14:30 i realizowane tego samego dnia.

Koszt transportu:
DPD: od 17,99 zł brutto

Zlokalizuj przesyłkę DPD
Polecane kategorie
-   Ubiquiti Networks -   Mikrotik Router -   Rejestratory sieciowe -   Hikvision -   TP-Link -   Jirous -   ALANTEC -   Patchordy światłowodowe -   Kable światłowodowe -   Adaptery -   Szafy Rack
Najczęściej kupowane
Certyfikat Rzetelności On-Line
Rzetelna Firma
Mapa burzowa Polski
Mapa burzowa Polski
Opinie Kupujących On-Line
Sklep Korpol.pl - opinie klientów
Firmynet
PayByNet
PayByNet
Rejestracja | Logowanie | Koszyk | O sklepie | Artykuły | Regulamin | Polityka prywatności | Cennik | Kontakt | Przechowalnia | Serwis |
© KORPOL.PL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Sklepy Internetowe KQS.store | Tworzenie sklepów internetowych sucro.pl