Korpol
Koszyk:
jest pusty
Wyszukiwarka
Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Wybierz kategorię
Anteny (569)
Maszty (13)
Mikrotik (301)
VoIP (4)
Zasilanie (365)
Waluta
Najczęściej oglądane
Netto: 92,68 zł
Brutto: 114,00 zł
Netto: 223,77 zł
Brutto: 275,24 zł
Netto: 574,20 zł
Brutto: 706,27 zł
Netto: 8,87 zł
Brutto: 10,91 zł
Netto: 295,04 zł
Brutto: 362,90 zł
Netto: 179,28 zł
Brutto: 220,51 zł
Netto: 489,46 zł
Brutto: 602,04 zł
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



Sonda
Jaki procent klientów końcowych płaci abonament w terminie?
100%
80%
60%
40%
20%
0%
(+) Jestem klientem końcowym i płacę w terminie...
(-) Jestem klientem końcowym i nie płacę w terminie...
Wstrzymuję się od głosu...
Wszystkich głosów: 141


Pokaż wyniki
Zobacz poprzednie sondy
Leasing
Tax Free
Tax Free
Katalog produktów

Kable światłowodowe - Patchcord

W tej kategorii znajdą Państwo profesjonalne kable światłowodowe. W specjalistycznej nomenklaturze noszą nazwę patchcordów lub konektorów i wykorzystywane są do pośredniczenia w przesyle sygnałów optycznych. Produkty znajdują szereg zastosowań, w znacznej mierze w branży telekomunikacyjnej oraz sieciach komputerowych. Wysoka jakość ich wykonania jest nieodzowna dla zapewnienia poprawności transmisji w poszczególnych segmentach sieci. W naszej ofercie znajdują się przewody wykonane przez najlepszych w branży producentów. Różnią się między sobą typem, rodzajem złącz, kolorystyką oraz długością. Dzięki temu będą Państwo mogli wybrać produkty odpowiednie względem indywidualnych potrzeb oraz pod kątem zastosowanych w sieci urządzeń. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 / 4
Patchcord światłowodowy BASE LINK 2M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX
Cena netto: 12,78 zł
Cena brutto: 15,72 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy 1M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX
Cena netto: 13,56 zł
Cena brutto: 16,68 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy BASE LINK 3M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX
Cena netto: 13,59 zł
Cena brutto: 16,72 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy 2M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX
Cena netto: 14,90 zł
Cena brutto: 18,33 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy BASE LINK 5M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX
Cena netto: 15,30 zł
Cena brutto: 18,82 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy 3M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX
Cena netto: 15,32 zł
Cena brutto: 18,84 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy BASE LINK 6M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX
Cena netto: 16,11 zł
Cena brutto: 19,82 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy 5M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX
Cena netto: 17,02 zł
Cena brutto: 20,93 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy BASE LINK 7M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX
Cena netto: 17,37 zł
Cena brutto: 21,37 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy 6M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX7
Cena netto: 17,90 zł
Cena brutto: 22,02 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy 7M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH SIMPLEX
Cena netto: 19,30 zł
Cena brutto: 23,74 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy LCLC50DOR1 OM2 50/125 MM LC/LC LSZH Duplex, 1m
Cena netto: 20,10 zł
Cena brutto: 24,72 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy 50/125 MM 2mm OM2 LC/UPC - SC/UPC LSZH Duplex, 1m
Cena netto: 20,18 zł
Cena brutto: 24,82 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy SCSC09DYE2CL OS1/OS2 09/125 SM SC/SC LSZH Duplex, 2m
Cena netto: 21,16 zł
Cena brutto: 26,03 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy SCSC50DOR1 OM2 50/125 MM SC/SC LSZH Duplex, 1m
Cena netto: 21,26 zł
Cena brutto: 26,15 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy SCSC09DYE3CL OS1/OS2 09/125 SM SC/SC LSZH Duplex, 3m
Cena netto: 21,33 zł
Cena brutto: 26,24 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy 2M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH DUPLEX
Cena netto: 21,53 zł
Cena brutto: 26,48 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy LCLC09DYE1CL OS1/OS2 09/125 SM LC/LC LSZH Duplex, 1m
Cena netto: 21,56 zł
Cena brutto: 26,52 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy 1M 09/125 SM SC/APC - SC/APC 3mm OS1/OS2 LSZH DUPLEX
Cena netto: 21,72 zł
Cena brutto: 26,72 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy BASE LINK 1M 09/125 SM LC/UPC - SC/UPC LSZH DUPLEX
Cena netto: 22,14 zł
Cena brutto: 27,23 zł
 
przechowalnia
 
Patchcord światłowodowy LCLC09DYE2CL OS1/OS2 09/125 SM LC/LC LSZH Duplex, 2m
Cena netto: 22,40 zł
Cena brutto: 27,55 zł
 
przechowalnia
 
Strona: [1] 2 3 4 / 4
Korpol Sp. z o.o.
ul. Nocznickiego 5
21-500 Biała Podlaska
Infolinia:
801-000-691
Dział Handlowy
Maciek Błędowski
GG: 42176784
tel.: +48 83 344 19 11 wew. 25
tel. kom.: +48 661 406 248
maciek@korpol.pl

Michał Korzeniewski
GG: 2030805
tel.: +48 83 344 19 32 wew. 34
tel. kom.: +48 603 277 288
michal@korpol.pl

Piotr Niebrzegowski
GG: 59631637
tel.: +48 83 344 19 08 wew. 27
tel. kom.: +48 691 233 633
piotrek@korpol.pl
 
 
Dział Techniczny
Radosław Szyc
Czynny w godz. 8:00-16:00
tel.: +48 83 344 19 29 wew. 24
tel. kom.: +48 691 266 566
techsupport@korpol.pl
 
 
Dział Księgowości
Magdalena Romańska
tel.: +48 83 344 19 29 wew. 20
ksiegowosc@korpol.pl
 
 
 
 

Koszty wysyłki
Wszystkie zamówienia realizowane są firmą kurierską DPD

DPD
Zamówienia składane są do godziny 14:30 i realizowane tego samego dnia.

Koszt transportu:
DPD: od 17,99 zł brutto

Zlokalizuj przesyłkę DPD
Polecane kategorie
-   Ubiquiti Networks -   Mikrotik Router -   Rejestratory sieciowe -   Hikvision -   TP-Link -   Jirous -   ALANTEC -   Patchordy światłowodowe -   Kable światłowodowe -   Adaptery -   Szafy Rack
Najczęściej kupowane
Certyfikat Rzetelności On-Line
Rzetelna Firma
Mapa burzowa Polski
Mapa burzowa Polski
Opinie Kupujących On-Line
Sklep Korpol.pl - opinie klientów
Firmynet
PayByNet
PayByNet
Rejestracja | Logowanie | Koszyk | O sklepie | Artykuły | Regulamin | Polityka prywatności | Cennik | Kontakt | Przechowalnia | Serwis |
© KORPOL.PL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Sklepy Internetowe KQS.store | Tworzenie sklepów internetowych sucro.pl