Korpol
Koszyk:
jest pusty
Wyszukiwarka
Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Wybierz kategorię
Anteny (580)
Maszty (13)
VoIP (6)
Zasilanie (376)
Waluta
Najczęściej oglądane
Netto: 263,20 zł
Brutto: 323,74 zł
Netto: 189,00 zł
Brutto: 232,47 zł
Netto: 92,68 zł
Brutto: 114,00 zł
Netto: 574,20 zł
Brutto: 706,27 zł
Netto: 338,55 zł
Brutto: 416,42 zł
Netto: 8,87 zł
Brutto: 10,91 zł
Netto: 195,48 zł
Brutto: 240,44 zł
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



Sonda
Jaki procent klientów końcowych płaci abonament w terminie?
100%
80%
60%
40%
20%
0%
(+) Jestem klientem końcowym i płacę w terminie...
(-) Jestem klientem końcowym i nie płacę w terminie...
Wstrzymuję się od głosu...
Wszystkich głosów: 207


Pokaż wyniki
Zobacz poprzednie sondy
Leasing
Tax Free
Tax Free
Katalog produktów

Światłowody

Dla firm tworzących nowoczesne sieci światłowodowe bądź też osób chcących podłączyć się do Internetu opartego właśnie na tej technologii mamy profesjonalny osprzęt, a także szeroką gamę akcesoriów montażowych znanych producentów. Proponujemy Państwu sprawdzone konwertery i przełącznice, a także wysokiej jakości kable, adaptery oraz patchcordy światłowodowe. Sprzedajemy ponadto spawarki FiberFox do profesjonalnego użytku umożliwiające szybkie i, co najważniejsze, pewne łączenie przewodów optycznych.

Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 11
(TL-SM311LM) Moduł SFP 1000BASE-SX, MMF, 1.25Gb, LC 850nm, 550m
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
Producent: TP-Link
przechowalnia
 
(TX-VG1530) Bezprzewodowy ONT/Router TP-Link GPON N300 z usługą VoIP, 4x Gigabit, 2x FXS, 1x GPON SC/APC, 1x USB
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
Producent: TP-Link
przechowalnia
 
(TX432) 2 portowy moduł SFP+ 10G do przełączników TP-Link JetStream
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
Producent: TP-Link
przechowalnia
 
(UF-MM-10G) Moduł SFP+ 10Gbps, 850nm, wielomodowy, 2x LC
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
przechowalnia
 
(UF-MM-1G) Moduł SFP 1.25Gbps, 850nm, wielomodowy, 2x LC
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
przechowalnia
 
(UF-SM-10G) Moduł SFP+ 10Gbps, 1310nm, jednomodowy, 2x LC
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
przechowalnia
 
(UF-SM-10G-S) Moduł SFP+ 10Gbps, 1270nm/1330nm, jednomodowy, 1x LC
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
przechowalnia
 
(UF-SM-1G-S) Moduł SFP 1.25Gbps, 1310nm/1550nm, jednomodowy, 1x LC
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
przechowalnia
 
Zaślepka otworu ST ALANTEC
Cena netto: 0,64 zł
Cena brutto: 0,79 zł
 
Producent: ALANTEC
przechowalnia
 
Zaślepka otworu SC Simplex ALANTEC
Cena netto: 0,66 zł
Cena brutto: 0,81 zł
 
Producent: ALANTEC
przechowalnia
 
Zaślepka otworu SC Duplex ALANTEC
Cena netto: 0,88 zł
Cena brutto: 1,08 zł
 
Producent: ALANTEC
przechowalnia
 
Adapter światłowodowy MM OM3 SC Simplex ALANTEC
Cena netto: 1,75 zł
Cena brutto: 2,15 zł
 
Producent: ALANTEC
przechowalnia
 
Adapter światłowodowy SM SC Simplex ALANTEC
Cena netto: 1,84 zł
Cena brutto: 2,26 zł
 
Producent: ALANTEC
przechowalnia
 
Adapter SC/UPC Simplex, jednomodowy, plastikowa obudowa, niebieski
Cena netto: 2,09 zł
Cena brutto: 2,57 zł
 
przechowalnia
 
Adapter światłowodowy MM, ST, Simplex ALANTEC
Cena netto: 2,14 zł
Cena brutto: 2,63 zł
 
Producent: ALANTEC
przechowalnia
 
Światłowodowy kabel napowietrzny FIBRAIN AERO50 SM 9/125 4J G652 PE, UV resistant, na przęsło do 50MB
Cena netto: 2,25 zł
Cena brutto: 2,77 zł
Ten kabel światłowodowy mogą Państwo zamówić z gotowymi, wybranymi wcześniej typami złącz. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt.
 
przechowalnia
 
Adapter SC/APC Simplex, jednomodowy, plastikowa obudowa, zielony
Cena netto: 2,43 zł
Cena brutto: 2,99 zł
 
przechowalnia
 
Adapter światłowodowy MM OM3 SC Duplex ALANTEC
Cena netto: 2,61 zł
Cena brutto: 3,21 zł
 
Producent: ALANTEC
przechowalnia
 
Kabel światłowodowy OPTRONICS SM 12J 9/125 OS1 Czarny ULSZH Luźna Tuba Uniwersalny 1500N
Cena netto: 2,94 zł
Cena brutto: 3,62 zł
 
przechowalnia
 
Światłowodowy kabel napowietrzny FIBRAIN AERO50 SM 9/125 8J G652 PE, UV resistant, na przęsło do 50MB
Cena netto: 3,03 zł
Cena brutto: 3,73 zł
Ten kabel światłowodowy mogą Państwo zamówić z gotowymi, wybranymi wcześniej typami złącz. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt.
 
przechowalnia
 
ADQ(ZN)B2Y kabel światłowodowy FIBRAIN [Z-XOTKtsdD] 12 x 9/125 ITU652D zewnętrzny,wzmacniany, wielotubowy, antygryzoń (wersja light), naciąg 2000N
Cena netto: 3,13 zł
Cena brutto: 3,85 zł
Ten kabel światłowodowy mogą Państwo zamówić z gotowymi, wybranymi wcześniej typami złącz. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt.
 
Producent: Fibrain
przechowalnia
 
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 11
Korpol Sp. z o.o.
ul. Nocznickiego 5
21-500 Biała Podlaska
Infolinia:
801-000-691
Dział Handlowy
Piotr Maliszewski
GG: 2030805
tel.: +48 83 344 19 28 wew.34
tel. kom.: +48 691 233 633
piotrek@korpol.pl

 
 
Reklamacje
GG: 60362872
tel.: +48 83 344 19 29 wew. 24
tel. kom.: +48 691 266 566
monika@korpol.pl
techsupport@korpol.pl

 
 
Dział Księgowości
tel.: +48 83 344 19 29 wew. 20
tel. kom.: +48 667 421 673
ksiegowosc@korpol.pl

 
 
 
 

Koszty wysyłki
Wszystkie zamówienia realizowane są firmą kurierską DPD

DPD
Zamówienia składane są do godziny 14:30 i realizowane tego samego dnia.

Koszt transportu:
DPD: od 17,99 zł brutto

Zlokalizuj przesyłkę DPD
Polecane kategorie
-   Ubiquiti Networks -   Mikrotik Router -   Rejestratory sieciowe -   Hikvision -   TP-Link -   Jirous -   ALANTEC -   Patchordy światłowodowe -   Kable światłowodowe -   Adaptery -   Szafy Rack
Najczęściej kupowane
Certyfikat Rzetelności On-Line
Rzetelna Firma
Mapa burzowa Polski
Mapa burzowa Polski
Opinie Kupujących On-Line
Sklep Korpol.pl - opinie klientów
Firmynet
PayByNet
PayByNet
Rejestracja | Logowanie | Koszyk | O sklepie | Artykuły | Regulamin | Polityka prywatności | Cennik | Kontakt | Przechowalnia | Serwis |
© KORPOL.PL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Sklepy Internetowe KQS.store | Tworzenie sklepów internetowych sucro.pl