korpol.pl

Internet Komputery Marketing

MŚ Katar 2022
Zakupy

MŚ Katar 2022-czy polscy piłkarze sprawią kibicom miłą niespodziankę?

Rozpoczynające się za trochę ponad 2 miesiące, a dokładnie 20 listopada Mistrzostwa Świata w Katarze w piłce nożnej z pewnością będą piękną imprezą sportową. Będzie to pierwszy mundial rozgrywany w kraju islamskim. Są to także pierwsze Mistrzostwa Świata rozegrane jesienią. Nas, kibiców reprezentacji Polski najbardziej frapuje to, czy będą to piękne rozgrywki futbolowe także dla naszej drużyny? Czy po raz pierwszy od Mistrzostw Świata rozgrywanych na stadionach meksykańskich w roku 1986 wyjdziemy z grypy, czy też wzorem późniejszych mundiali, na które się jeszcze trzykrotnie kwalifikowaliśmy, będziemy grali tradycyjnie mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor? Oby tegoroczne zawody sportowe były odmienne od tych, chociażby granych w Japonii i Korei Południowej w roku 2002 albo cztery lata później w Niemczech oraz w 2018 roku na stadionach Rosji. Miały one wspólny mianownik, a mianowicie brak awansu z rozgrywek grupowych.

Jak będzie w Katarze?

Na to pytanie, czy Polska wyjdzie z grypy C, w której oprócz nas znajdują się jeszcze reprezentacje narodowe Argentyny, Meksyku i Arabii Saudyjskiej nie sposób aktualnie odpowiedzieć. Natomiast czy mamy szansę z tej grupy wyjść, odpowiedź brzmi: oczywiście że tak. Po to jedziemy na mundial, żeby chociaż osiągnąć cel minimum, jaki jest postawiony przez naszymi piłkarzami i trenerem Czesławem Michniewiczem, czyli właśnie wyjście z grupy i udział w dalszych rozgrywkach.

Jak to bywa na dużych imprezach piłkarskich, często kluczowe jest pierwsze spotkanie. Nasi reprezentanci rozegrają je 22 listopada z kadrą Meksyku. W przypadku wygranej i zainkasowania jakże potrzebnych na początek 3 punktów, cztery dni później mierzymy się z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie C, Arabią Saudyjską. Jeśli pokonamy jej piłkarzy, mamy na swoim koncie już 6 punktów i pewny awans do dalszych rozgrywek, bez względu na wynik konfrontacji w ostatnim meczu z Argentyną. To jest bardzo optymistyczna wersja, aczkolwiek całkiem możliwa. Gorzej będzie w przypadku porażki w meczu otwarcia, wtedy może znów aktualny stać się scenariusz już wyżej wymieniony.

Jakie atuty ma nasza reprezentacja w piłce nożnej?

Przede wszystkim obecność w zespole wybitnego, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie zawodnika nazywającego się Robert Lewandowski. Jest to sportowiec, który jest niesłychaną wartością dodatnią, umiejący przechylić szalę meczu na naszą korzyść. Poza tym mamy bardzo dobrych zawodników na pozycji bramkarza, na czele z Wojciechem Szczęsnym. Obecni w zespole są weterani, doświadczeni w boju piłkarze tacy jak, chociażby Grzegorz Krychowiak, Kamil Glik, czy też Kamil Grosicki, jak i młodzi, obiecujący piłkarze, gdzie wymienić trzeba chociażby Michała Skórasia z Lecha Poznań oraz Jakuba Kiwiora reprezentującego barwy włoskiego klubu Spezia, jak również Nicolę Zalewskiego z AS Roma i Sebastiana Szymańskiego zawodnika holenderskiego klubu Feyenoord Rotterdam. Robert Lewandowski także w ataku nie jest osamotniony, gdyż może liczyć na wsparcie Krzysztofa Piątka, Arkadiusza Milika i na przykład Karola Świderskiego. Także miejmy nadzieję, że ta mieszanka rutyny i młodości dostarczy nam w Katarze dużo radości i nasi piłkarze wyjdą co najmniej z grupy C.

Czekasz na mundial? Zajrzyj więc tutaj: Sport.Betfan.pl. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018