Tutaj jesteś

Ciekawe i praktyczne gadżety do iphone

21 grudnia 2020 Smartfon gadżety do iphone

Najnowszy iphone, czyli smartfon od Apple, to idealny prezent pod choinkę dla osoby w niemal każdym wieku. Ale warto pomyśleć, aby do tego przenośnego i multimedialnego urządzenia dołączyć jeszcze przydatne, dedykowane akcesoria. Takie, których dawne telefony nie potrzebowały, a te dzisiejsze często nie mogą się bez nich obejść. W tekście opiszemy kilka dodatków powodujących, że użytkowanie smartfona staje się komfortowe.

Powerbanki oraz Battery Packi

W kategorii: gadżety do Iphone, warto najpierw poszukać tych najbardziej praktycznych. Mowa na przykład o zewnętrznych i popularnych powerbankach. Przydają się one wtedy, kiedy nie ma akurat dostępu do gniazdka elektrycznego. Aby naładować iphone do pełna, wystarczą tutaj urządzenia mające baterię o pojemności co najmniej 4000 mAh.

Dobrą alternatywą dla banku energii, który zajmuje sporo miejsca w kieszeni czy torebce, jest tzw. Battery Pack. Co się kryje pod tą nazwą? To nic innego, tylko specjalny pokrowiec, który ma wbudowaną baterię. Sprawia, że praca telefonu wydłuży się nawet o kilka godzin!

Różne obudowy ochronne

Kolejnymi gadżetami, na które trzeba zwrócić uwagę, są obudowy. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona przed zarysowaniami. Najlepiej, jeśli dodatkowo będą przeźroczyste. Dlaczego? Wtedy nie zakryją tylnej ścianki smarftona.

Takie etui można zakupić w różnych wersjach i kolorach. Skórzane charakteryzuje się trwałością i ciekawym designem. Z kolei obudowa w formie folio pozwoli na lepsze zabezpieczenie przed uszkodzeniami przodu telefonu. A już największą ochronę z każdej strony zapewni osłona pancerna!

Fotografia i muzyka

Są jeszcze takie gadżety do iphone, które mogą przydać się melomanom czy bardzo zapalonym fotografom. Najnowsze smartfony uniemożliwiają niestety słuchania muzyki przez słuchawki ze złączem mini jack. Dlatego potrzebne będą tzw. pchełki, które wkłada się bezpośrednio do uszu. Zapewniają one brzmienie na wysokim poziomie oraz długie prowadzenie rozmów (dzięki baterii, która starcza na 5 godzin!).

Również robienie zdjęć może okazać się świetną zabawą i nauką w jednym. Iphon marki Apple to przecież urządzenie skonstruowane tak, aby zastępowało aparat cyfrowy. Trzymane w ręku może jednak nie przynosić pożądanych efektów. Aby fotki były niezwykle kreatywne, ostre i wyraziste, należy poza instalacją odpowiedniej aplikacji, wybrać także bardzo solidny statyw. Nie powinno też zabraknąć w zestawie dodatkowego obiektywu, który poszerzy pole widzenia i znacznie przybliży fotografowany przedmiot!

aparat bezlusterkowy

Redakcja korpol.pl

Hej! Witamy na blogu Korpol! Znajdziesz tutaj masę artykułów, dotyczących nowych technologii, IT i komputerów. Dowiedz się jak przebiega proces projektowania gier internetowych i jakie języki programowania są najciekawsze. Poznaj niesamowite funkcje smartfonów, dzięki którym zadbasz o swój telefon! Zostań z nami na dłużej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

chłodzenie telefonu