korpol.pl

Internet Komputery Marketing

Polecane sklepy komputerowe
Komputery

Polecane sklepy komputerowe, sklepy z elektroniką — lista

Komputery, części elektroniczne i inne urządzenia cyfrowe są dzisiaj absolutnie nieodzowną częścią życia. Kiedy przestanie działać nam telefon lub laptop, możemy znaleźć się w tarapatach, ponieważ nie będziemy wtedy mieli kontaktu ze światem. W takich przypadkach niezbędna jest świadomość tego, gdzie możemy znaleźć sklepy komputerowe, które pomogą nam uzupełnić swój sprzęt. Poniżej przedstawiamy listę.

X-kom

Sklepy komputerowe oferują wiele różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów. Dokładniej, co można kupić w sklepie komputerowym wymienia faar.pl, w serwisie znajdziesz również wiele ciekawostek, nie tylko ze świata nowych technologii.

Jeśli brakuje Ci jakiegoś elementu elektronicznego, lub potrzebujesz kupić nowy komputer, warto zajrzeć do sklepu X-kom, mającego swoją siedzibę w Częstochowie. To znane przedsiębiorstwo, które posiada wiele stacjonarnych placówek w całej Polsce, choć oczywiście cały asortyment dostępny jest także online.

Komputronik.pl

Komputronik to jeden z najbardziej znanych sklepów z elektroniką w Polsce. Dzięki zadowoleniu klientów i wieloletniej obecności na rynku zyskał już pewną renomę, co sprawia, że ceny nie należą do najniższych, jednak w sklepie znajduje się duży wybór różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych odbiorców. Oprócz sprzętu komputerowego sklep oferuje także artykuły RTV i AGD.

Neo24.pl

Neo24 również pojawia się w licznych rankingach sklepów z elektroniką, choć jego oferta to głównie sprzęt RTV i AGD. Wszystkie rzeczy, oferowane w sklepie można jak najbardziej kupić na raty, a zamówione przez Internet, odebrać w jednym z kilkudziesięciu punktów, dostępnych na terenie całej Polski. To doskonały wybór, jeśli chcemy kupić nowy sprzęt – jeśli chodzi o części do laptopa, wybór będzie on nieco mniejszy.

Morele.net

Morele.net to działający na rynku od wielu lat sklep internetowy, w którym możesz zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne sprzęty elektroniczne. Choć w swojej ofercie Morele.net ma również sprzęty AGD, to główną osią jego działań jest elektronika i komputery. Sklep oferuje szybką wysyłkę, niskie ceny i porady doświadczonych ekspertów, którzy służą swoją pomocą na każdym etapie wysyłki. Biuro mieści się w Krakowie, ale sklep ma magazyn także w Sosnowcu. W 2018 roku firma otworzyła własne market place, co oznacza, że weszła we współpracę z kilkoma innymi markami, których produkty możesz kupić przez stronę.

Vobis.pl

Vobis to sklep z elektroniką działający głównie stacjonarnie. Oczywiście, posiada także sklep internetowy, który jest uzupełnieniem oferty. Firma oferuje zarówno sprzęt RTV i AGD, jak i elektronikę, a dla klientów dostępne są różnego rodzaju promocje i rabaty. Firma w dawnej formie istniała od 1992 do 2014 roku, obecnie ma swoją siedzibę w Tychach. Sklep oferuje bardzo szeroki asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, jednak sprzedawane są tu głównie nowe rzeczy. Oczywiście znajdziemy tutaj także różnego rodzaju elementy elektroniczne, które mogą być uzupełnieniem naszych komputerów czy telefonów, jednak warto się w sklepie rozejrzeć także w ofercie rzeczy nowych, które można kupić w atrakcyjnych cenach.