Tutaj jesteś

Porównanie modeli iPhone dostępnych w 2023

14 września 2023 Smartfon Porównanie modeli iPhone

Producenci telefonów przez cały czas zaskakują nas nowościami, które doskonale wpisują się w aktualne trendy. Modny jest przykładowo model iPhone 12 Pro, wzbudzający ogromne zainteresowanie wśród klientów. Sprawdźmy, jakie wersje iPhone są godne uwagi w 2023 roku! Jakie urządzenia zapewniają niezawodność?

IPhone 12 Pro

Premiera iPhone 12 Pro z pewnością zrewolucjonizowana design telefonów Apple. Urządzenia z linii 12 odznaczają się pięknymi, płaskimi ramkami i spłaszczonymi taflami szkła z przodu i z tyłu sprzętu. Okazuje się, że iPhone 12 jako pierwszy posiadał 5G i wersję Mini, cechującą się kompaktowymi rozmiarami. Jest to propozycja doskonała dla każdego, kto docenia świetny ekran i kolorowe obudowy. 

IPhone SE

Kolejne ciekawe rozwiązanie to iPhone SE, który przypomina swoim wyglądem iPhone’a 8. To zgrabne urządzenie działa szybko i sprawnie, dlatego daje nam wygodę na co dzień. Konstrukcja jest łatwa w obsłudze, tak aby każdy poradził sobie z obsługą. Kiedy postawić na iPhone SE? Użytkownikami są głównie osoby potrzebujące urządzenia służbowego do wysyłania wiadomości i przeprowadzania rozmów. Ponadto ten model jest wręcz idealny dla  starszych osób, gdyż można go obsługiwać za pomocą intuicyjnego, wygodnego przycisku. 

IPhone 11

Jednym z najtańszych urządzeń tego typu jest iPhone 11, wyróżniający się ekranem sięgającym krawędzi. Z tyłu znajduje się moduł dwóch aparatów, a użytkownik skorzysta także z odblokowania za pomocą Face ID. Procesor jest w tym wypadku mocny, natomiast bateria wystarczy nam na cały dzień użytkowania. To ciekawy produkt dla młodzieży i osób, które doceniają dobrą jakość i atrakcyjne ceny. 

IPhone 13

Nie zapominajmy o iPhone 13, który stawia na wydajną baterię, dobry zasięg sieci komórkowej, ciekawą kolorystykę i mniejsze wycięcie w ekranie. Model Mini jest niezwykle kompaktowy i funkcjonalny. Jeśli mamy dodatkowe pieniądze na zakup urządzenia, warto rozważyć wybór iPhone 13 lub iPhone 13 Mini! Plusem jest to, że nowsze telefony opierają się na większej pamięci, co znacznie niweluje różnicę cenową. 

Redakcja korpol.pl

Hej! Witamy na blogu Korpol! Znajdziesz tutaj masę artykułów, dotyczących nowych technologii, IT i komputerów. Dowiedz się jak przebiega proces projektowania gier internetowych i jakie języki programowania są najciekawsze. Poznaj niesamowite funkcje smartfonów, dzięki którym zadbasz o swój telefon! Zostań z nami na dłużej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

chłodzenie telefonu