Tutaj jesteś

Wózki inwalidzkie aktywne, elektryczne, dziecięce

8 czerwca 2022 Zakupy Wózki inwalidzkie aktywne

Zakup wózka inwalidzkiego często jest poprzedzone silnymi emocjami. Chcemy wówczas dokonać trafnego i najdogodniejszego dla przyszłego użytkownika wyboru – wózek będzie mu przecież towarzyszył przez większość czasu. Obecnie wózki inwalidzkie są coraz bardziej innowacyjne i bezawaryjne zastępując tradycyjne, ręczne modele wózków, z którymi niestety nie są w stanie poradzić sobie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Chcąc zapewnić osobie niepełnosprawnej najwyższy komfort i możliwość samodzielnego funkcjonowania, warto zapoznać się z nowinkami medycznymi i rozważyć inwestycję w bardziej nowatorski egzemplarz. Czym więc kierować się podczas zakupu tego artykułu medycznego i jak zyskać pewność, że dany model będzie odpowiedni dla przyszłego użytkownika?

Postaw na profesjonalizm i doświadczenie firmy SKIB-MED, specjalizuje się w sprzedaży i wypożyczaniu sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi producentami, firma dysponuje najwyższej klasy produktami. W ofercie sklepu znajdziesz zarówno wózki aktywne, wózki elektryczne, jak i spacerowe – z łatwością znajdziesz interesujący Cię model zarówno dla Twojego dziecka, jak i osoby dorosłej. Co więcej, wykwalifikowany, pełen empatii personel wspomoże Cię na każdym etapie zakupu oraz zaoferuje pomoc w uzyskaniu dofinansowania na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego ze środków Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) oraz w uzyskaniu refundacji NFZ. 

Szansa na niezależność – wózki aktywne i elektryczne od SKIB-MED

Wózki te są stworzone z myślą o osobach, dla których osiągnięcie niezależności i samodzielności jest niezwykle istotna. Tego rodzaju wózki, dzięki innowacyjnemu mechanizmie i wysokim stopniu bezawaryjności, sprawdzą się na każdym terenie, zarówno podczas zabawy, jak i spacerów. Dzięki nim mobilność jest możliwa, bez konieczności angażowania osób trzecich. SKIB-MED oferuje zarówno modele dla dorosłych, jak i dla dzieci. Niezależnie od rodzaju zakupy, sklep umożliwia bezpłatną konsultację tak, aby profesjonalnie dostosować dany egzemplarz według upodobań i zapotrzebowania chorego. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, personel może towarzyszyć przy pierwszym zetknięciu z wózkiem inwalidzkim, tak, aby zaprezentować jego możliwości, zasady korzystania i zaznajomić użytkownika z urządzeniem. Postaw więc na najwyższą jakość i kompleksową obsługę klienta i zapoznaj się ze specyfiką pracy zespołu na SKIB-MED.pl.

Wózek elektryczny FOREST Kids – do pokoju i w terenie

FOREST kids to model wózka przeznaczony dla dzieci. Zastosowanie najnowszej technologii zapewnia tak ważną w okresie rozwoju dziecka swobodę ruchu i możliwość komfortowej eksploracji otoczenia. Zawieszenie kółek przeciw-wywrotnych na systemie ROSTA® skonstruowane na amortyzatorach, skutecznie zabezpiecza przed niebezpiecznym przechyleniem wózka tak, aby nic nie przerwało dobrej zabawy dziecka na świeżym powietrzu. Dzięki możliwości regulacji siedziska, oparcia i obecności pasów bezpieczeństwa, FOREST Kids może towarzyszyć dziecku przez długie lata, gwarantując mu pełen komfort i bezpieczeństwo jazdy. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty wejdź na SKIB-MED.pl. Skontaktuj się z zespołem już dziś i zyskaj gwarancję najwyższej jakości produktu oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Redakcja korpol.pl

Hej! Witamy na blogu Korpol! Znajdziesz tutaj masę artykułów, dotyczących nowych technologii, IT i komputerów. Dowiedz się jak przebiega proces projektowania gier internetowych i jakie języki programowania są najciekawsze. Poznaj niesamowite funkcje smartfonów, dzięki którym zadbasz o swój telefon! Zostań z nami na dłużej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

fifa 2024

Ciekawostki o FIFA 24

3 czerwca 2024

Jesteś zainteresowany reklamą?

gramofon