korpol.pl

Internet Komputery Marketing

gry rpg przeglądarkowe
Gry komputerowe

Ciekawe gry rpg przeglądarkowe

Gracze, którzy wybierają ambitne produkcje, szukają ciekawych tytułów. Gry rpg przeglądarkowe dostępne są na komputery i wprowadzają gracza w magiczny świat.

Rozbudowana fabuła

Rozbudowana fabuła potrafi nawet trwać kilkadziesiąt godzin, jeżeli gracz zdecyduje się wykonać wszystkie wątki poboczne. Atutem gier przeglądarkowych jest ich cena, ponieważ można z nich korzystać za darmo. Skrót RPG ma swoje źródło w Role Playing Game. W przeszłości były to gry fabularne, które polegały na opowiadaniu historii przez trzech graczy. Z upływem czasu producenci mogli tworzyć gry z lepszą grafiką, ponieważ wymagania sprzętowe się zmieniały. Jednocześnie w produkcjach można było zauważyć fantastyczne światy oraz różne rodzaje ras. Każda postać posiadała własne atrybuty i od gracza zależało z czego skorzysta. Obecnie gry RPG posiadają jednak wysokie wymagania techniczne. Potrzebne są mocne podzespoły w komputerze lub PlayStation 4.

Wybór przeglądarki

Niektóre gry RPG dostępne są wyłącznie na przeglądarkach internetowych i są one idealnym rozwiązaniem dla osób ze słabszym sprzętem. Według użytkowników google chrome jest niezawodną przeglądarką, która bez problemu poradzi sobie z większością produkcji. W niektórych wypadkach do rozpoczęcia zabawy wystarczy założenie konta. Warto zauważyć, że przeglądarkowe gry RPG są z założenia darmowe. Niektóre przedmioty lub specjalne umiejętności można kupić jednak za pomocą realnych pieniędzy. Jedną z najpopularniejszych gier przeglądarkowych jest Tibia, która powstała w 1997 roku. Wiele osób wskazywało na niedopracowaną grafikę oraz niską jakość tekstur. Jednak sama grywalność oraz mechanizm gry sprawiały, że gracze polubili na ten tytuł. Po czternastu latach została stworzona wersja przeglądarkowa, która cały czas przyciąga tysiące użytkowników przed monitory.

Naruto Online

Popularną grą przeglądarkową jest również Naruto Online. Cyberconnect2 jest doświadczonym studiem oraz producentem, które od wielu lat zajmuje mocną pozycję na rynku. Rozgrywka w Naruto oparta jest na zasadzie tur, w których rywalizujemy z przeciwnikami komputerowymi. Dostępna jest również opcja pojedynków z wybranymi graczami. Ostatnim tytułem na liście jest League of Angels III, które posiada doskonale dopracowaną trójwymiarową grafikę. Oprawa wizualna powstała na nowoczesnym silniku graficznym. Z reguły gry przeglądarkowe posiadają dwuwymiarową grafikę, natomiast Leage of Angels III jest wyjątkiem od tej zasady. Rozgrywka niestety nie powinna dostarczyć wielu wrażeń doświadczonym graczom, dlatego jest przeznaczona dla początkujących osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.