Tutaj jesteś

Ciekawe starcia freak fightowe na marcowej gali!

28 lutego 2023 Zakupy starcia freak fightowe


Fani obstawiania FAME MMA będą musieli trochę poczekać na kolejną edycję swojej ulubionej gali freak fightowej. W międzyczasie jednak za ciekawy przerywnik można uznać High League, które odbędzie się już 18 marca. Na gali nie zabraknie ciekawych zestawień, w których między innymi Denis „Bad Boy” Załęcki zmierzy się z Pawłem „Tyborim” Tyburskim. Oprócz tego ogromne zainteresowanie kibiców powinien wzbudzić pojedynek PashyBicepsa z Marcinem Dubielem!

18 marca – kolejna gala freak fightowa!

High League od początku istnienia przyzwyczaiło swoich fanów do tego, że w karcie walk nie brakuje ciekawych zestawień i podobnie będzie podczas najbliższego eventu. Wszyscy fani walk z udziałem gwiazd Internetu powinni być zadowoleni, jako że w tym momencie zostało ogłoszonych 6 pojedynków.

  • Jarosław pasha Jarząbkowski – Marcin Dubiel
  • Lexy Chaplin – Paulina Hornik
  • Denis Załęcki – Paweł Tybori Tyburski
  • Tomasz Szalony Reporter Matysiak – Michał Cichy
  • Konrad Karwat – Denis Labryga
  • Mateusz Kubiszyn – Dawid Załęcki

 

Początkowo na gali miała odbyć się również walka Marcina Najmana i Jacka Murańskiego, jednak ze względu na tragiczne wydarzenie w rundzie Murańskich, ten pojedynek nie dojdzie do skutku. W tym momencie nie wiadomo, czy Marcin Najman otrzyma innego przeciwnika. Na swoje rywala czeka również Daro Lew, który przegrał w ostatnim starciu z Filipkiem, ale zaprezentował się tam na tyle dobrze, że dostał kolejną szansę w świecie freak fightów.

Ogólnie UFC typowanie, jest łatwiejsze od obstawiania walk z udziałem influencerów, ponieważ można oprzeć się na fachowej analizie i umiętnościach.

Jarosław pasha Jarząbkowski – Marcin Dubiel

Jednym z najciekawszych zestawień na gali High League 6 będzie bez wątpienia starcie

Jarosław pasha Jarząbkowski – Marcin Dubiel. Pierwszy z zawodników, który dodatkowo jest faworytem ma za sobą tylko jedno starcie w świecie freak fightów, jednak zakończone wygraną. Pasha nie będzie miał jednak łatwego zadania, ponieważ jego kolejnym przeciwnikiem jest Marcin Dubiel. Początko influencer nie zaprezentował się z najlepszej strony na starcie swojej kariery, jednak trzeba przyznać, że z każdym następnym starciem wygląda to o wiele lepiej. W tym momencie Dubiel ma o wiele większe doświadczenie, co może być sporą przewagą na jego korzyść. Oferta, która przygotowali analitycy, pokazuje, że faworytem i to zdecydowanym jest Pasha. Biorąc pod uwagę, że Dubiel był w stanie przetrwać w starciach z Alberto, a także no-limit pokonał Kacpra Błońskiego, kurs na ewentualne skończenie pojedynku przez decyzję może być tutaj dobrym wyborem.

Obstawianie walk z udziałem Marcina Dubiela na FAME MMA zawsze było trudnym zadaniem, ponieważ ciężko było realnie oszacować, kto może mieć większe szanse na wygraną i jak zaprezentuje się podopieczny trenera Szyszki. Na podstawie ostatnich zestawień trzeba jednak przyznać, że jest on w prawdopodobnie najlepszej formie od początku przygody z freak fightami.

Lexy Chaplin – Paulina Hornik

Prawdopodobnie najmniej emocji zobaczymy w rywalizacji Lexy z Pauliną Hornik. Kursy przygotowane przez analityków pokazują, że Lexy jest zdecydowanym faworytem i skoro wygrała z Natsu, to powinna również poradzić sobie z Pauliną Hornik. Doświadczenie zdecydowanie przemawia tutaj na korzyść faworytki.

Konrad Karwat – Denis Labryga

Spore zainteresowanie w mediach społecznościowych wzbudziło również zestawienie, w którym Konrad Karwat zmierzy się z Denisem Labrygą. Dla drugiego z tych zawodników będzie to debiut na High League, jednak nie ukrywa, że celuje w najciekawszych rywali, dlatego też zestawienie z Karwatem może być ciekawą opcją. Labryga w tym momencie jest zdecydowanym faworytem.

Szalony Reporter – Michał Cichy

Na High League 6 dojdzie również do starcia „reportów”. Michał Cichy znany z pracy w branży dziennikarskiej zmierzy się z Szalonym Reporterem. Cichy wygrał swoje pierwsze starcie i zaprezentował się z naprawdę dobrej strony w starciu z wydaje się mocniejszym rywalem, niż Szalony Reporter. Nic więc dziwnego, że analitycy zakładów bukmacherskich w tym pojedynku dają większe szanse na wygraną Cichemu.

Don Diego – Dawid Załęcki

W ostatnim czasie ogłoszony został również pojedynek Dawida Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. Don Diego wygrał z Denisem na jednej ze wcześniejszych edycji, dlatego też takie zestawienie może być sporym zaskoczeniem. Crazy jakiś czas temu wspominał w jednym z wywiadów, że raczej nie będzie chętny na taką walkę, ponieważ mogłoby to dziwnie wyglądać, gdyby jemu udało się wygrać z Don Diego, a Denisowi nie. Ostatecznie jednak widać, że włodarze federacji zrobili sporo, aby doprowadzić do tego starcia i emocje powinny być zagwarantowane.

Crazy w przekonującym stylu wygrał swoje ostatnie starcie z zawodowym przeciwnikiem. Jeśli chodzi o Don Diego, to zaliczył on porażkę, jednak walczył z Damianem Janikowskim, więc nie jest to powód do wstydu. Początkowe kursy faworyzują w tym zestawieniu Don Diego, ponieważ walka odbędzie się w koronnej dla niego formule, czyli K-1. Atutem dla Załęckiego może być za to fakt, że panowie będą rywalizować w małych rękawicach.

Denis Załęcki – Paweł Tyburski

Walką wieczoru na High League 6 będzie starcie Denis Załęckiego z Pawłem Tyburskim. Bad Boy przegrał w pojedynku z Don Diego, dlatego też poszuka przełamania w starciu z Tyborim, który przez wielu kibiców określany jest mianem najlepszego zawodnika spośród freaków. Ciekawym elementem tego zestawienia jest to, że walka odbędzie się w boksie na małe rękawice. Tym samym Tyburski traci spory atut, jakim są dla niego kopnięcia, jednak Denis również potrafi sprzedać low-kicka. Początkowe kursy do obstawiania wskazują, że faworytem jest zawodnik z Torunia, chociaż trzeba przyznać, że kurs przelicznik na wygraną Tyburskiego, którego w przeszłości można było obstawiać na FAME MMA, również może być ciekawą opcją.

Biorąc pod uwagę, że będzie to starcie w małych rękawicach i fakt, że obaj panowie raczej nie kalkulują w swoich pojedynkach, tylko idą na całego, można się tutaj spodziewać zakończenia starcia przed czasem.

Kiedy odbędzie się kolejne FAME MMA?

Oficjalna data kolejnego eventu FAME MMA nie została jeszcze ogłoszona. W sieci pojawiają się jednak pierwsze artykuły, które wskazują, że największa z polskich federacji freak fightowych powróci w połowie maja. Prawdopodobnie gala odbędzie się w Łodzi. W tym momencie żaden z pojedynków nie został jeszcze ogłoszony, jednak można się spodziewać niesamowitych emocji, podobnie, jak miało to miejsce podczas edycji numer 17. Obstawianie FAME MMA będzie dostępne u jednego bukmachera, ale w Superbet zapewne pojawi się kolejna edycja specjalnej promocji związanej z tym wydarzeniem. Czy uda Ci się poprawnie wytypować zwycięzców poszczególnych walk?

Ze względu na znakomity poziom karty walk na High League, można się spodziewać, że FAME MMA będzie chciało przebić te zestawienia. Freak fighty możesz oglądać na swoim TV z funkcją Smart TV.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.

 Materiał zewnętrzny

 

 

 

 

Redakcja korpol.pl

Hej! Witamy na blogu Korpol! Znajdziesz tutaj masę artykułów, dotyczących nowych technologii, IT i komputerów. Dowiedz się jak przebiega proces projektowania gier internetowych i jakie języki programowania są najciekawsze. Poznaj niesamowite funkcje smartfonów, dzięki którym zadbasz o swój telefon! Zostań z nami na dłużej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

fifa 2024

Ciekawostki o FIFA 24

3 czerwca 2024

Jesteś zainteresowany reklamą?

gramofon