korpol.pl

Internet Komputery Marketing

FIFA 23
Zakupy

FIFA 23 – czy warto kupić grę od EA Sports?

Okres świąteczny z reguły pokazuje wzrost zainteresowania grami na PC, czy też konsole. Wśród nich bez wątpienia znajduje się FIFA 23. Produkcja od EA Sports, co roku ma wielu fanów, jednak również sporo osób zastanawia się, czy tak wiele się zmieniło względem poprzedniej edycji, aby kupować nową. Sprawdzimy to!

FIFA 23 – co się zmieniło?

Praktycznie co roku gracze szukają nowości, które sprawiają, że opłaci im się kupić nową edycję gry FIFA. Klasycznie regularnie odświeżony jest tryb Ultimate Team, jednak oprócz tego nie brakuje nowości w edycji FIFA 23. Przede wszystkim na początku gry gracze mogli być zaskoczeni tym, że powstała nowa meta. Była ona powiązana z wprowadzeniem nowych styli biegów, których nie było w poprzednich edycjach. Tym samym zawodnicy określani zostali jednym z 3 możliwych stylów, na który można było wpływać przez karty boostujące umiejętności. Na początku gry użyteczni stali się piłkarze, którzy w przeszłości niezbyt chętnie byli używani przez graczy ze względu na swoją „klocowatość”. W FIFA 23 byli jednak bardzo dobrzy, a gracze, jak Haaland czy Dzeko należy do czołówki najlepszych graczy.

Po kilku miesiącach FIFA 23 całkowicie się zmieniła, ponieważ EA Sports zdecydowało, że czas zaskoczyć graczy i sprawiło, że meta stali się piłkarze o stylu biegu explosive, czyli mali i zwinni. Gracze Lenghty nie są już tak OP, jak na początku, co wpłynęło na ich ceny na rynku.

Co ciekawe, zmiana gameplayu wpłynęła również na zakłady bukmacherskie, ponieważ poszczególni pro playerzy zaczęli grać inaczej, po tym, jak rozgrywka została zmieniona. Taką sytuację będzie można również obserwować w kolejnych tygodniach. Jeśli doszłoby do kolejnych patchów na taką skalę. Pamiętaj, że obserwując zakłady bukmacherskie na FIFA 23, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników.

FIFA 23 – czy warto kupić?

Czas odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie, czyli czy warto kupić grę FIFA 23? W okresie świątecznym prawdopodobnie pojawi się wiele ciekawych promocji związanych z tym tytułem. Obiektywnie patrząc FIFA 23 na początku po premierze była jedną z najlepszych produkcji od EA Sports i zgadzali się z taką opinią gracze. Teraz jednak po wprowadzeniu patcha wiele osób zwraca uwagę, że nie jest to już FIFA 23, a raczej FIFA 22 v. 2.0. Decyzja należy więc do ciebie, jednak jeśli jesteś fanem trybu Ultimate Team, to zakup na święta może być dobrym wyborem, ponieważ niedługo wychodzą TOTS-y, czyli ulubiony czas wśród graczy FIFA, a dodatkowo zapewne w sklepach pojawią się ciekawe promocje, z których warto będzie skorzystać.

Czytaj więcej o grach komputerowych.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Artykuł sponsorowany