korpol.pl

Internet Komputery Marketing

jak odblokować komputer nie znając hasła windows 10?
Komputery

Jak odblokować komputer nie znając hasła? Windows 10

Zapomniałeś hasła? Jeśli używasz systemu Windows 10, nie ma potrzeby się martwić. W tym wpisie na blogu pokażemy Ci, jak odblokować komputer nie znając hasła, Windows 10. Niezależnie od tego, czy zapomniałeś hasła, czy ktoś inny ustawił je bez twojej wiedzy, pokażemy ci, jak uzyskać dostęp do komputera w krótkim czasie. Zaczynajmy!

Z artykułu dowiesz się:

  • jak odzyskać hasło na Windowsie 10 za pomocą konta Microsoft
  • jak odzyskać dostęp do komputera za pomocą płyty instalacyjnej

Zobacz także: https://www.korpol.pl/jak-zgrac-zdjecia-z-iphonea-na-komputer/

Jak odzyskać hasło na Windowsie 10?

Masz problem z przypomnieniem sobie hasła do systemu Windows 10? Odzyskanie hasła można łatwo wykonać w kilku prostych krokach. Najpierw przejdź do strony „resetowanie hasła Microsoft”, na której zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail do logowania powiązanego z kontem Microsoft. Jest to ten sam adres, który został użyty do weryfikacji Twojego e-maila podczas konfigurowania komputera z systemem Windows 10. Stamtąd postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zweryfikować własność konta i zresetować hasło. Po potwierdzeniu większości informacji, będziesz mógł utworzyć nowe i bezpieczne hasło, które da Ci dostęp z powrotem do urządzenia.

System Windows 10 – jak odblokować komputer nie znając hasła?

Jeśli utraciłeś hasło administratora lub hasło do głównego konta, to będziesz potrzebował większej pomocy. Płyta instalacyjna DVD może pomóc unieważnić istniejące hasła, miejmy nadzieję, że pomoże Ci zwrócić konto i ponownie uruchomić przepływ pracy. Jest to oczywiście ostateczność, ale może być przydatna w sytuacjach awaryjnych i uzyskiwaniu ważnych informacji z zablokowanego konta.

Podsumowanie

Podsumowując, Twój system operacyjny Windows 10 jest ważnym składnikiem Twojej pracy. Musi być skonfigurowany poprawnie silnym hasłem administratora, ponieważ ochroni Cię to przed cyberatakami. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał zresetować hasło administratora, upewnij się, że masz pod ręką płytę DVD z systemem Windows 10, ponieważ pomoże to w szybszym przejściu przez ten proces. Pamiętaj, że nawet jeśli zapomnisz hasła do systemu Windows 10, nadal istnieją sposoby na uzyskanie dostępu do konta i zresetowanie go w bezpieczny sposób.