Tutaj jesteś

Jak ściągnąć muzykę z Youtube’a?

9 lutego 2023 Elektronika jak ściągnąć muzykę z youtube?

Jesteś ciekawy, jak dowiedzieć się, jak ściągnąć muzykę z YouTube na swoje urządzenie? Wraz z jego ogromną popularnością, wiele osób szuka teraz szybkich i łatwych sposobów na pobieranie muzyki z tej platformy. W tym artykule przedstawimy Ci niezawodne techniki i narzędzia, aby to zrobić. Dodatkowo omówimy legalność pobierania muzyki z YouTube i czy może to spowodować jakiekolwiek reperkusje. 

Z artykułu dowiesz się:

  • czy możemy legalnie pobierać piosenki z YouTube
  • skąd i jak ściągnąć muzykę z Youtube’a
  • jak ściągnąć muzykę z YouTube na komputer
  • jak ściągnąć muzykę z Youtube’ na telefon za darmo
  • jak pobrać muzykę z Yotube’a na Iphone’a

Zobacz także: https://www.korpol.pl/jak-zgrac-zdjecia-z-iphonea-na-komputer/


Czy możemy legalnie pobierać piosenki z YouTube?

Obecne prawo autorskie pozwala na wykorzystanie udostępnionego utworu do użytku osobistego. Oznacza to, że pobranej muzyki nie można zakwalifikować jako pirackiej. Uzyskanie takich kopii nie jest bezprawne. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z utworu na własny użytek nie spowoduje kłopotów, jednak rozpowszechnianie plików wśród szerszej publiczności lub organizowanie pokazów filmowych może mieć poważne konsekwencje prawne.

Skąd i jak ściągnąć muzykę z Youtube’a? 

W Internecie jest mnóstwo stron oferujących gotowe pliki audio z YouTube. Są one przydatne, jeśli potrzebujemy szybko tylko kilku utworów. Znajdziemy je na stronach np.

  • flvto.biz,
  • mp3y.download,
  • x2download.com
  • i y2meta.com

Każda z nich ma podobny proces. Wklejamy link do filmiku w wyznaczone pole i klikamy „pobierz”. Za chwile pojawia nam się plik przekonwertowany do formatu mp3 bądź do mp4.

Jak ściągnąć muzykę z YouTube na komputer?

Pobieranie muzyki z YouTube na komputer nie musi być skomplikowane. Istnieje kilka dostępnych opcji, które mogą sprawić, że będzie to łatwe i proste. Pierwszą z nich jest użycie Byclickdownloader, czyli strony internetowej, która umożliwia wyszukiwanie muzyki na YouTube i pobieranie jej jednym kliknięciem. 2conv Online to kolejny popularny wybór, ponieważ czyni ten proces jeszcze prostszym, pozwalając po prostu wkleić adres URL filmu, który chcesz pobrać i natychmiast rozpocząć. Download4.CC zapewnia również łatwy sposób pobierania muzyki z YouTube, umożliwiając wyszukiwanie filmów według słów kluczowych lub adresu URL, a nawet przesyłanie własnych plików wideo. JDownloader to darmowy pakiet oprogramowania open-source, który znacznie ułatwia pobieranie wielu plików jednocześnie, podczas gdy 4K Download przynosi bardziej rozbudowany zestaw funkcji dla tych, którzy potrzebują większej kontroli nad swoimi pobraniami. Wreszcie, Youtube MP3 Converter zapewnia intuicyjny sposób na szybkie przekształcenie dowolnego filmu z YouTube w plik audio, który można zapisać bezpośrednio na komputerze.

Jak ściągnąć muzykę z Youtube’a na telefon za darmo?

Każdy z nas często odwiedza uznany serwis YouTube. W związku z tym wielu z nas ma tam zapisane swoje ulubione klipy wideo, więc dlaczego nie mieć ich stale przy sobie w telefonie komórkowym? W związku z tym, jeśli chodzi o użytkowników telefonów komórkowych z systemem Android, proponujemy aplikację YouTube Ripper, która pozwoli Ci konkretnie pobrać filmy ze wspomnianej platformy wprost na Twojego smartfona.

Jak pobrać muzykę z Yotube’a na Iphone’a? Przejdź do SaveFrom.net w przeglądarce internetowej smartfona. Wprowadź adres URL filmu z YouTube i wybierz opcję „pobierz”. Wybierz MP3 jako format, a następnie stuknij „pobierz”, aby zapisać muzykę na urządzeniu.

Redakcja korpol.pl

Hej! Witamy na blogu Korpol! Znajdziesz tutaj masę artykułów, dotyczących nowych technologii, IT i komputerów. Dowiedz się jak przebiega proces projektowania gier internetowych i jakie języki programowania są najciekawsze. Poznaj niesamowite funkcje smartfonów, dzięki którym zadbasz o swój telefon! Zostań z nami na dłużej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

elektronika