korpol.pl

Internet Komputery Marketing

smartwatch
Smartfony

Nowoczesne funkcje i dobre dopasowanie – znajdź idealny smartwatch

Huawei Watch GT 2 to jeden z popularniejszych smartwatchy dostępnych obecnie na rynku. Jego nowoczesne funkcje czynią z niego bardzo interesujące urządzenie, które odpowiada na oczekiwania, jakie można mieć w stosunku do najnowszych smartwatchy.

Świetny smartwatch, czyli jaki?

Wbudowany własny odtwarzacz muzyczny, czujnik światła otoczenia, zestaw przydatnych funkcji multimedialnych, mierzenie pokonywanej trasy i tętna za pomocą zegarka — to tylko kilka przykładowych funkcji, jakie zaoferować może najnowszy smartwatch. Dzisiaj jednak oczekiwania w stosunku do tego sprzętu rosną. Ważne jest dla nas zarówno, jak długo bateria trzyma po pełnym naładowaniu, ale i jak dużo funkcji sportowych ma wbudowana aplikacja do śledzenia treningu. Liczy się możliwość płacenia kartą i wodoodporność przy treningu na pływalni. W końcu znaczenie ma także to, czy zegarek sprawdza się zarówno jako towarzysz sportowych aktywności oraz urządzenie, które można założyć do służbowego outfitu. Dla wielu z nas smartwatch stał się towarzyszem codziennych aktywności, chcemy więc, aby towarzyszył nam zawsze. Świetne smartwatche to więc nie tylko bogata funkcjonalność urządzeń, ale możliwość dopasowania paska czy tarczy do sytuacji, w której się znajdujemy. 

Monitor snu i aktywności, GPS i przydatne aplikacje

HUAWEI Watch GT 2 reprezentuje nowoczesny model smartwatchy, które mogą towarzyszyć ci zarówno w pracy, jak i podczas długiego wybiegania w lesie. Bez problemu połączysz z zegarkiem bezprzewodowe słuchawki. Smartwatch wyposażono w nowoczesne systemy pozycjonowania satelitarnego, dzięki którym wbudowany GPS jeszcze dokładniej śledzi twoją trasę. Bogaty zestaw czujników monitorujących pozwala efektywniej mierzyć tętno, ilość spalanych kalorii, wykonanych kroków. Wysokiej klasy smartwatch jest w stanie również pozyskiwać bardzo dokładne informacje na temat jakości twojego snu, co dla wielu osób jest cenną wskazówką, pozwalającą skuteczniej się wysypiać. Do tego marsz szereg aplikacji, które pozwalają pracować z zegarkiem na nadgarstku. Uzyskaj komplet informacji o najnowszych e-mailach, powiadomienia o newsach z kraju i świata, tempie swojego biegu i sprawdź kalendarz na nadchodzące dni — wszystko z razem ze smartwatchem.

HUAWEI Watch GT 2 i badanie nasycenia tlenem

Dzisiaj od smartwatchy oczekujemy, że w dużej mierze będą przekazywały nam informacje o naszej kondycji, jak i stanie zdrowia. Jesteśmy coraz bardziej świadomi, że oprócz tętna i pulsu, który zegarki mierzą już od jakiegoś czasu, liczy się także poziom nasycenia krwi tlenem. Ten cenny parametr, do którego uzyskania potrzebny był nam jeszcze do niedawna pulsoksymetr, teraz mamy jak na dłoni, właśnie dzięki najnowszej generacji zegarków. Taki smartwatch to więc opcja nie tylko dla osób bardzo aktywnych fizycznie, ale i chorujących lub starszych.