Tutaj jesteś

Szykowne dodatki męskie Lavard

28 kwietnia 2021 Zakupy Szykowne dodatki męskie Lavard

Moda męska coraz częściej jest przedmiotem zainteresowania i swoistym hobby wielu panów. Coraz więcej mężczyzn pieczołowicie tworzy swoje codzienne zestawy w oparciu o najnowsze trendy. Dzieje się tak dzięki upowszechnianiu się rozmaitych krojów, tkanin oraz dodatków.

Moda męska coraz częściej jest przedmiotem zainteresowania i swoistym hobby wielu panów. Coraz więcej mężczyzn pieczołowicie tworzy swoje codzienne zestawy w oparciu o najnowsze trendy. Dzieje się tak dzięki upowszechnianiu się rozmaitych krojów, tkanin oraz dodatków. Duże znaczenie ma wykreowanie stylu smart casual, który promuje elegancję w codziennych sytuacjach. Panowie coraz odważniej sięgają po niepopularne wcześniej elementy ubioru oraz łączą faktury i kolory. Dużą rolę odegrało upowszechnianie się blogów o modzie męskiej, które są szerokim wachlarzem pomysłów. Kluczową rolę w urozmaiceniu codziennego ubioru stanowią dodatki. To dzięki nim zestaw smart casualowy lub biznesowy jest efektowny i elegancki. Najważniejsze z nich to muszka, skarpety i pasek. Przyjrzyjmy się dodatkom, które pojawią się w niejednej męskiej kolekcji w tym sezonie.

Dodatkiem, który zdobi wszystkie eleganckie i formalne stylizacje krawat. Zanim uzyskał swoją aktualną formę był militarną chustą wiązaną pod szyją. Błyskawicznie stał się powszechnie noszony w eleganckim ubiorze. Aktualnie występuje w kilku rodzajach, które mają znaczący wpływ na jego formalność. Kluczową rolę pełni materiał i jego wzór. Wyróżniamy różne szerokości krawatów. Występują krawaty żakardowe oraz te z mikrofibry. Oryginalności nadają im wiązania, wśród których wymienić należy 3 najchętniej wybierane przez panów. Mowa o węźle typu Windsor, four in hand oraz węźle św. Alberta. Tym powszechnie obserwowanym u polityków oraz celebrytów jest węzeł typu Windsor. Drugi w kolejności jest typ „prosty”, który tworzy charakterystyczną łezkę poniżej węzła. Wielu Panów zamiennie z krawatem używa muszek, które przywodzą na myśl najbardziej eleganckie stylizacje. Jest ona fundamentem najbardziej eleganckiej mody męskiej. Aktualnie jest noszona nie tylko z frakiem czy smokingiem, ale także z garniturem oraz w zestawach koordynowanych. Muszka opanowała stylizacje weselne w połączeniu z garniturem, a także zestawy smart casualowe z kamizelką i chinosami. Można śmiało stwierdzić, że muszka przeżywa swój renesans. Dzieli się na modele eleganckie, ręcznie wiązane oraz te mniej formalne, np. w oryginalny wzór. Obecnie wychodzi z ram ubioru wizytowego i gruntuje swoją pozycję w modzie miejskiej. Świetnie wygląda z jeansami oraz kraciastą marynarką.

Zerkając nieco poniżej krawatu i muszki znajduje się poszetka. Warto odpowiedzieć sobie czym właściwie jest poszetka? To mała, kwadratowa chusteczka noszona w brustaszy. Jej główną rolą jest funkcja ozdobna. Często błędnie wkładany jest do niej kwiat, który prawidłowo powinien się znajdować się w butonierce. Z kolei poszetka to kwadratowa chusteczka z delikatnego materiału. Poszetka w kontrastowy wzór oraz żywe kolory nadaje się do noszenia w dzień. Podczas wymagających nienagannego wyglądu okazji dopuszcza się wyłącznie białą poszetkę. W ubiorze codziennym lub biznesowym istnieje zasada, że poszetka powinna powinna mieć związek kolorystyczny z krawatem, ale należy unikać tego samego materiału. To ważne, aby nie przytłaczać swojego ubioru „gryzącymi” się dodatkami.

Kolejnymi detalami ubioru męskiego, które nadają sylwetce proporcji są pasek oraz szelki. Są one swoimi zamiennikami, choć znacznie popularniejszy jest pasek. W większości męskich szaf króluje pasek. Jego rolą jest zdobić oraz podtrzymać spodnie w talii. Pasek męski może być swoistą biżuterią, która dyskretnie wyeksponowana może nadać stylizacji oryginalności oraz luksusowego sznytu. Cieszące się coraz większym zainteresowaniem są szelki. Można śmiało stwierdzić, że wracają czasy ich świetności. Sprawdzą się ze spodniami bez szlufek. Wyróżnia się szelki tworzące na plecach literę Y, a także te wykonane ze skóry. Zdecydowanie najczęściej występują w duecie z muszką. To gorący trend, który może odmienić niejedną męską szafę. Warto wzbogacić swój ubiór w szelki i pokazać je w nowoczesnej odsłonie.

Trendem, który wdarł się przebojem do mody są ozdobne skarpetki. Panowie wykonujący różne zawody decydują się na ubarwienie swojego ubioru w kolorowe akcenty. Wybór jest ogromny, zaczynając od zabawnych printów lub kontrastowych wzorów geometrycznych. Upowszechniające się krótsze nogawki świetnie prezentują się z kolorowymi skarpetkami. Mogą być nieoczywistym detalem w ubiorze casualowym. Dzięki nim każda stylizacja nabiera osobistego charakteru i pozwala wyrażać siebie.
Lavard jest uznanym ambasadorem eleganckiej konfekcji męskiej. To firma ciesząca się uznaniem klientów oraz ich satysfakcją. Marka Lavard stawia na kompleksowy ubiór mężczyzny, dlatego poza flagowymi okryciami wierzchnimi oraz garniturami znaleźć tam można także dodatki, które wyróżniają się klasycznym sznytem. Modne dodatki mogą uzupełniać stylizacje, którym nadadzą zupełnie innego wizerunku. Są również dobrym wyborem na prezent. Garderoba szykownego mężczyzny na pewno nie może się obyć bez ponadczasowego, skórzanego paska, awangardowej i kolorowej poszetki czy zabawnych skarpet.

https://www.lavard.pl/produkty/moda-meska,2,2141

Redakcja korpol.pl

Hej! Witamy na blogu Korpol! Znajdziesz tutaj masę artykułów, dotyczących nowych technologii, IT i komputerów. Dowiedz się jak przebiega proces projektowania gier internetowych i jakie języki programowania są najciekawsze. Poznaj niesamowite funkcje smartfonów, dzięki którym zadbasz o swój telefon! Zostań z nami na dłużej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

fifa 2024

Ciekawostki o FIFA 24

3 czerwca 2024

Jesteś zainteresowany reklamą?

gramofon