korpol.pl

Internet Komputery Marketing

zegarek z dyktafonem
Elektronika

Zegarek z dyktafonem – dlaczego warto go mieć?

Wielkimi krokami zbliża się okres Bożego Narodzenia, co wiążę się z otrzymywaniem i kupowaniem różnego rodzaju prezentów dla naszych bliskich i rodziny. Oczywiście prezent pod choinkę możemy sprawić również dla siebie. Z doświadczenia wiemy, że jest to również taki czas, kiedy pozwalamy sobie na zakupy drobiazgów dla siebie, czegoś co oderwie nas od wiru pracy i przygotowań do świąt. Obecnie często stawiamy na sprzęty RTV i AGD jako prezenty, a także inne „szpanerskie dodatki”. Jednym z nich jest właśnie zegarek z dyktafonem.

Zegarek z dyktafonem – dla kogo?

Jest to świetny prezent dla gadżeciarzy, którzy uwielbiają nowinki techniczne i cieszą się z każdego nowego sprzętu. Taki zegarek jest świetną alternatywą dla zapisywania pomysłów, czy innych rzeczy na telefonie, kartce czy komputerze. Jest poręczny, a żeby włączyć funkcję dyktafonu wystarczy przycisnąć jeden guzik.
Jest to świetny prezent dla studentów, którzy chcą nagrywać wykłady, a także najlepiej uczy im się z notatek głosowych. Co więcej, to też dobry pomysł dla wszystkich kobiet, które obawiają się mobbingu w miejscu zatrudnienia. To też bardzo dobry prezent dla tych, którzy parają się kryminalnymi sprawami, chcą zostać detektywem, albo może już nawet pracują w takowej agencji.

Zalety zegarka z dyktafonem

Dyktafon jest ukryty w zegarku typu smartwatch, jest to więc idealny dodatek, który pozwoli nam na dyskretne zapisywanie głosów z otoczenia. Ma wbudowany w sobie ultraczuły, wręcz szpiegowski mikrofon, który pozwoli na zapisanie rzeczywistych dźwięków z odległości nawet do dziesięciu metrów w bardzo dobrej jakości nagrania.

Jakie są zalety takiego zegarka?
– czułość mikrofonu – wyłapiemy każdy dźwięk z obszaru około 10 metrów,

– funkcja redukcji szumów z otoczenia, dzięki temu głos jest czysty i wyraźny, nie zbieramy zakłóceń, a jakoś rejestrowanego dźwięku jest bardzo dobra, wręcz profesjonalna,

– te inteligentne zegarki nie nagrywają ciszy, dzięki czemu oszczędzają pamięć i swój akumulator, aktywacja nagrania jest uruchamiana, kiedy zegarek wychwyci głos,

– różne opcje pamięci, nawet do 8 czy 16 GB, co pozwala zarejestrować około 530 godzin różnych nagrań dźwiękowych.

Modny dodatek

Oprócz tego, że jest to zegarek z funkcją dyktafonu, można powiedzieć zegarek szpiegowski – wygląda on dość niepozornie. Jest najczęściej w ciemnych kolorach i nie wyróżnia się niczym na tle innych zegarków. Jest minimalistyczny i będzie pasował do większości stylów ubierania się, nie będzie psuł kompozycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.