IT
Tutaj jesteś

Gdzie znaleźć tanie serwery dedykowane?

23 sierpnia 2023 IT

Wybór odpowiedniego serwera dla naszych potrzeb jest kluczowy do wygodnego i bezproblemowego prowadzenia działań w sieci. Nie jest również tajemnicą, że różni dostawcy usług sieciowych mogą proponować swoim klientom rozmaite oferty w najróżniejszych kombinacjach. Przed wyborem warto więc sprawdzić, gdzie znaleźć tanie serwery dedykowane.

Serwery dedykowane od SEOhost

Serwery dedykowane to rozwiązanie przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Usługa ta daje bowiem możliwość niemalże pełnej dowolności, jeśli chodzi o konfigurację sprzętową urządzenia, za którego korzystanie płacimy. Serwery dedykowane to popularna usługa firmy SEOhost, która nakierowana jest na osoby, które znają swoje potrzeby i oczekują sprzętu najwyższej specyfikacji, na przykład dysków SSD NVMe. Już najtańsze serwery dedykowane SSD wyposażone są bowiem w dyski o pojemności 240 GB oraz procesory Intel Xeon. Warto wspomnieć, że dla osób bardziej wymagających, specjaliści z SEOhost przygotowali również ofertę, która daje dostęp do serwera dedykowanego, opartego o aż 20-rdzeniowy procesor Intel Xeon Gold 5218R, który sparowany może być z dyskami najnowszej generacji dyskami SSD NVMe o łącznej pojemności prawie 4 TB.

Rozwiązania od OVHcloud

Przeglądając rankingi tanich serwerów dedykowanych, łatwo trafić a ofertę OVHcloud. Dostawca ten oferuje wiele różnych rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów, a swoją ofertę przygotował z wyszczególnieniem najpopularniejszych zastosowań serwerów dedykowanych. OVHcloud proponuje bowiem swoim użytkownikom między innymi serwery dedykowane, stworzone z myślą o grach komputerowych, małych i średnich firmach oraz opcję przystępną cenowo. Jeden z najtańszych pakietów zapewnia bowiem dostęp do urządzeń opartych o procesory Intel Xeon, które posiadają przepustowość nawet do 500 Mbps.

Duży wybór serwerów dedykowanych od Sprint Data Center

Jeśli prowadzisz małą firmę i potrzebny jest Ci serwer dedykowany, warto wziąć pod uwagę ofertę Sprint Data Center. Dostawca ten posiada bowiem w swojej ofercie rozwiązania działające w oparciu o procesory i3-3220 czy E3-1220 v2 oraz dyski SSD, oraz tańsze HDD. Ofertę Sprint Data Center warto wziąć pod uwagę również z tego powodu, że jako dostawca oferują oni aż 10 TB transferu gratis w skali miesiąca.

Wygodne rozliczenia u Mevspace

Tanie serwery dedykowane do gier i nie tylko od Mevspace mogą zainteresować szczególnie te osoby, które lubią rozliczać się, korzystając z kryptowalut. Dostawca ten zamieścił bowiem na swojej stronie przycisk, dzięki któremu wszystkie widoczne ceny serwerów dedykowanych podawane są w BTC. Wśród akceptowanych metod płatności również pojawiają się rzadko spotykane pozycje, ponieważ oprócz tradycyjnych kart Visa czy Mastercard, płatności można dokonywać również, z wykorzystaniem na przykład Bitpay.

Szukając więc serwerów dedykowanych dla siebie, warto rozważyć kilka relatywnie tanich alternatyw. Szeroką gamę jeśli chodzi o dostępne konfiguracje sprzętowe proponuje SEOhost. Nie zaszkodzi również zapoznać się z ofertami, OVHcloud, Sprint Data Center oraz Mevspace.

Materiał zewnętrzny

aparat bezlusterkowy

Redakcja korpol.pl

Hej! Witamy na blogu Korpol! Znajdziesz tutaj masę artykułów, dotyczących nowych technologii, IT i komputerów. Dowiedz się jak przebiega proces projektowania gier internetowych i jakie języki programowania są najciekawsze. Poznaj niesamowite funkcje smartfonów, dzięki którym zadbasz o swój telefon! Zostań z nami na dłużej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

emaile