Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Korpol
Koszyk:
jest pusty
Wyszukiwarka
Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Wybierz kategorię
Anteny (569)
Maszty (13)
Mikrotik (300)
VoIP (4)
Zasilanie (364)
Waluta
Najczęściej oglądane
Netto: 92,68 zł
Brutto: 114,00 zł
Netto: 223,77 zł
Brutto: 275,24 zł
Netto: 583,20 zł
Brutto: 717,34 zł
Netto: 8,87 zł
Brutto: 10,91 zł
Netto: 299,53 zł
Brutto: 368,42 zł
Netto: 181,98 zł
Brutto: 223,84 zł
378,90 zł z VAT
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



Sonda
Jaki procent klientów końcowych płaci abonament w terminie?
100%
80%
60%
40%
20%
0%
(+) Jestem klientem końcowym i płacę w terminie...
(-) Jestem klientem końcowym i nie płacę w terminie...
Wstrzymuję się od głosu...
Wszystkich głosów: 134


Pokaż wyniki
Zobacz poprzednie sondy
Leasing
Tax Free
Tax Free
Zapraszamy do zapoznania się z nowinkami technicznymi ze świata technologii sieciowych oraz monitoringu. Prezentujemy rozwiązania i najnowszy sprzęt, będący wynikiem badań uznanych światowych marek takich jak MikroTik, TP-link, Ubiquiti Networks, ALANTEC, Jirous. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować innowacyjne rozwiązania, spełniające najwyższe standardy. W naszej ofercie znajdą Państwo interesujący Was router, który umożliwi stworzenie wysoce wydajnej sieci transmisji danych. Niezwykłym i niezbędnym elementem infrastruktury sieciowej są dostępne na naszej stronie przełączniki. Switch pozwala na łączenie poszczególnych segmentów sieci komputerowej. Ponadto oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości anten, modemów, kart sieciowych, oraz różnego rodzaju okablowania (Skrętka, kabel koncentryczny, światłowodowy, pigtaile, patchcordy, konektory). W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt o wysokich parametrach technicznych, ale również korzystny cenowo. Organizujemy również promocje internetowe, które pozwolą Wam zaoszczędzić i zyskać wartościowe urządzenia. Prowadzimy także program współpracy z firmami instalatorskimi oraz hurtowniami sprzętu oraz sklepami. Dzięki temu możemy elastycznie dostosowywać ofertę i warunki do konkretnego zapotrzebowania danego klienta.
Aktualności »
Promocje
(PBE-5AC-300) PowerBeam PBE-5AC-300, 1x Gigabit, 5GHz 2x2MIMO 802.11ac, 22dBi, 64MB RAM, PoE
Cena netto: 349,80 zł 319,89zł
Cena brutto: 430,25 zł 393,46zł
 
przechowalnia
 
(NBE-M2-13) NanoBeam AP/CPE 13dBi, 2.4GHz 802.11n, 1x LAN, 64MB RAM, PoE
Cena netto: 298,13 zł 284,09zł
Cena brutto: 366,70 zł 349,43zł
 
przechowalnia
 
(UAP-AC-LITE) UNIFI Access Point AC Lite Wi-Fi, 802.11ac, Dual Band 2.4GHz, 300Mbps/5GHz, 867Mbps Gigabit PoE
Cena netto: 352,58 zł 308,05zł
Cena brutto: 433,67 zł 378,90zł
 
przechowalnia
 
(PBE-5AC-400) PowerBeam PBE-5AC-400, 1x Gigabit, 5GHz 2x2MIMO 802.11ac, 25dBi, 64MB RAM, PoE
Cena netto: 393,00 zł 359,91zł
Cena brutto: 483,39 zł 442,69zł
 
przechowalnia
 
Najnowsze propozycje
(RB952Ui-5ac2nD) MikroTik hAP ac lite 5x 10/100, 650MHz, 64MB RAM, Dual-Band 2.4GHz 802.11n, 5GHz 802.11ac, PoE In/Out, USB, L4
Cena netto: 166,32 zł
Cena brutto: 204,57 zł
 
Producent: MikroTik
przechowalnia
 
(CRS210-8G-2S+IN) Cloud Router Switch 8x Gigabit, 1x SFP/+, 1x SFP+, Dekstop/RACK, Level 5
Cena netto: 674,30 zł
Cena brutto: 829,39 zł
 
Producent: MikroTik
przechowalnia
 
(AF-MPx4) airFiber Multiplexer 2x slot na AF-5X 4x4 MIMO 1Gbps+
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
Producent: Ubiquiti Networks
przechowalnia
 
(EP8101G) Netis 1-Port Gigabit EPON Terminal (ONU) QoS, 1x Gigabit 1x SFF/SC
Cena netto: 117,01 zł
Cena brutto: 143,92 zł
 
Producent: Netis
przechowalnia
 
(CRS212-1G-10S-1S+IN) RouterBOARD CRS212-1G-10S-1S+IN 10x SFP, 1x SFP+, 1x Gigabit, Level 5, LCD, Desktop/RACK 19"
Cena netto: 679,00 zł
Cena brutto: 835,17 zł
 
Producent: MikroTik
przechowalnia
 
(UVC-G3-DOME) UniFi Video Camera G3 DOME, 4Mpix, 1080p Full-HD, Dzień/Noc, Audio, 24V/48V PoE, 2.8mm EFL
Cena netto: 636,03 zł
Cena brutto: 782,32 zł
 
Producent: Ubiquiti Networks
przechowalnia
 
(AC3200) Archer C3200 Trzypasmowy gigabitowy router bezprzewodowy, 5x Gigabit, 2x USB, 2.4GHz, 2x 5GHz, 802.11ac 3200Mbps
Cena netto: 910,20 zł
Cena brutto: 1 119,55 zł
 
Producent: TP-Link
przechowalnia
 
(USG) UniFi Security Gateway 1x Gigabit WAN, 1x Gigabit LAN, 1x Gigabit VoIP, 512MB RAM, 2GB FLASH, Dual Core 500MHz CPU
Cena netto: 433,29 zł
Cena brutto: 532,95 zł
 
Producent: Ubiquiti Networks
przechowalnia
 
(F-POE) FiberPoE Ubiquiti, Konwerter Gigabit SFP/RJ45 DC/PoE 24/48V OUTDOOR
Cena netto: 109,25 zł
Cena brutto: 134,38 zł
 
Producent: Ubiquiti Networks
przechowalnia
 
(TX-VG1530) Bezprzewodowy ONT/Router TP-Link GPON N300 z usługą VoIP, 4x Gigabit, 2x FXS, 1x GPON SC/APC, 1x USB
Cena netto: 0,00 zł
Cena brutto: 0,00 zł
 
Producent: TP-Link
przechowalnia
 
(ER-X-SFP) EdgeRouter™ X-SFP 5x Gigabit LAN PoE 50W, 1x SFP, Dual-Core 880MHz, 256MB RAM. Layer 2
Cena netto: 278,08 zł
Cena brutto: 342,04 zł
 
Producent: Ubiquiti Networks
przechowalnia
 
(AFI-LR) Ubiquiti Networks AmpliFi Long Range, Router/AP, 26dBm, 2.4/5GHz 802.11ac, 2.35Gbps, 1x Gigabit/Wi-Fi, 4x LAN, 1x WAN, LCD, 2x Extender
Cena netto: 921,34 zł
Cena brutto: 1 133,25 zł
 
Producent: Ubiquiti Networks
przechowalnia
 
(EP-S16)  EdgePoint Switch Wisp Control Point 4x 54/24V PoE OUT + 12x 24V PoE OUT, 2x 54V PoE In, 1x DC Terminal, 2x SFP+, EdgeOS airMAX/airFiber
Cena netto: 1 864,40 zł
Cena brutto: 2 293,21 zł
 
Producent: Ubiquiti Networks
przechowalnia
 
(RBSXTLTE3-7) Mikrotik RouterBOARD SXT LTE, 1x LAN, 1x miniSIM, 1800MHz-2600MHz LTE, RouterOS, PoE, L3
Cena netto: 470,57 zł
Cena brutto: 578,80 zł
 
Producent: MikroTik
przechowalnia
 
(RB921GS-5HPacD-19S) RouterBOARD mANTBox 19s 5GHz, sektor 120 stopni, 802.11ac/a/n, 1x Gigabit, 1x SFP, L4
Cena netto: 634,61 zł
Cena brutto: 780,57 zł
 
Producent: MikroTik
przechowalnia
 
(RB941-2nD) RouterBOARD hAP lite 4x LAN, 1x USB, 650MHz, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11n WiFi, L4
Cena netto: 70,74 zł
Cena brutto: 87,01 zł
 
Producent: MikroTik
przechowalnia
 
Korpol Sp. z o.o.
ul. Nocznickiego 5
21-500 Biała Podlaska
Infolinia:
801-000-691
Dział Handlowy
Maciek Błędowski
GG: 42176784
tel.: +48 83 344 19 11 wew. 25
tel. kom.: +48 661 406 248
maciek@korpol.pl

Michał Korzeniewski
GG: 2030805
tel.: +48 83 344 19 32 wew. 34
tel. kom.: +48 603 277 288
michal@korpol.pl

Piotr Niebrzegowski
GG: 59631637
tel.: +48 83 344 19 08 wew. 27
tel. kom.: +48 691 233 633
piotrek@korpol.pl
 
 
Dział Techniczny
Radosław Szyc
Czynny w godz. 8:00-16:00
tel.: +48 83 344 19 29 wew. 24
tel. kom.: +48 691 266 566
techsupport@korpol.pl
 
 
Dział Księgowości
Magdalena Romańska
tel.: +48 83 344 19 29 wew. 20
ksiegowosc@korpol.pl
 
 
 
 

Polecane kategorie
-   Ubiquiti Networks -   Mikrotik Router -   Rejestratory sieciowe -   Hikvision -   TP-Link -   Jirous -   ALANTEC -   Patchordy światłowodowe -   Kable światłowodowe -   Adaptery -   Szafy Rack
Najczęściej kupowane
Koszty wysyłki
Wszystkie zamówienia realizowane są firmą kurierską DPD

DPD
Zamówienia składane są do godziny 14:30 i realizowane tego samego dnia.

Koszt transportu:
DPD: od 17,99 zł brutto

Zlokalizuj przesyłkę DPD
Certyfikat Rzetelności On-Line
Rzetelna Firma
Mapa burzowa Polski
Mapa burzowa Polski
Opinie Kupujących On-Line
Sklep Korpol.pl - opinie klientów
Firmynet
PayByNet
PayByNet
Rejestracja | Logowanie | Koszyk | O sklepie | Artykuły | Regulamin | Polityka prywatności |Cennik | Kontakt | Przechowalnia | Serwis |
© KORPOL.PL. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Sklepy Internetowe KQS.store | Tworzenie sklepów internetowych sucro.pl